KarieraKariera

Jeśli chcesz pracować
w dynamicznym,
szybko rozwijającym
się zespole i
masz doświadczenie
Przyjdź do nas

 

 

 


PRACA-KARIERA

Od początku istnienia EHG stawialiśmy na tworzenie  zespołu składającego się z osób kompetentnych, przyjaznych i chętnych do pomocy.
Lubimy ze sobą przebywać – również poza pracą. Po godzinach wspólnie realizujemy swoje pasje związane ze sportem czy podróżowaniem.

ROZWÓJ OSOBISTY

Rozwój oznacza dla nas poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności. Wspieramy tych pracowników, którzy mają konkretną wizję swojej kariery i chcą się rozwijać. Przede wszystkim promujemy pracowników wewnątrz firmy. Przy zapotrzebowaniu na określone kompetencje umożliwiamy chętnym przejście do interesującego ich obszaru organizacji.

PRZYJAZNA I NIEFORMALNA ATMOSFERA PRACY

Nieformalny i przyjazny klimat w EHG wyczuwa się już od pierwszego kontaktu z nami. Pozytywna atmosfera daje nam motywację do efektywnego działania i poszukiwania nowych rozwiązań; sprawia też, że chętnie przychodzimy do pracy i dajemy z siebie więcej. Cenimy współdziałanie, uwzględniamy różne punkty widzenia – sprzyja temu brak barier komunikacyjnych na wszystkich szczeblach organizacji. Wierzymy, że ludzie, ich kompetencje, zaangażowanie i kreatywność stanowią najcenniejszy zasób firmy. Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby nasi Pracownicy byli zadowoleni i dumni z miejsca pracy. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków, w których każdy Pracownik ma szansę na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Co nas wyróżnia:

– jesteśmy Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
– gwarantujemy stabilną pracę oferując umowę o pracę oraz atrakcyjne, adekwatne do wykonywanej pracy i umiejętności stałe wynagrodzenie,
– wyposażamy Pracowników w najnowocześniejsze narzędzia,
– doceniamy doświadczenie i gotowość do nauki zapewniając szkolenia oraz pomoc w  rozwoju zawodowym, stawiamy na społeczną odpowiedzialność biznesu

WARUNKI PRACY NA WYSOKIM POZIOMIE

Promujemy efektywną pracę, a nie siedzenie po godzinach. Dobra kawa jest dostępna dla wszystkich.

Dla techników przygotowaliśmy doskonale wyposażone nowoczesne,   stanowiska pracy w ogrzewanej hali KLASY A.  Praca z nami nigdy się nie nudzi bo  nie polega na schematycznych odtwórczych działaniach które sprowadzają się tylko do monotonnej masowej wymiany części. Nasza praca to szukanie rozwiązań które pozwolą usprawnić dany przedmiot. Dobre pomysły i kreatywność są u nas szczególnie promowane i doceniane.    Bywa również że praca  przeradza się w zabawę. Zwłaszcza gdy na naszych magazynach pojawia się  transport koniecznych do przetestowania najnowszych zabawek z dużych zagranicznych sieci handlowych.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało.

- diagnozowanie stanu technicznego elektronarzędzi,RTV, AGD i zabawek
- naprawy serwisowe powyższych towarów
- obsługa wewnętrznego komputerowego systemu ewidencyjnego
- sporadyczny rozładunek przywiezionych towarów
- proste prace porządkowe

Wymagania:

Od osób zatrudnionych na wspomnianym stanowisku oczekujemy:

- minimum wykształcenia Zasadniczego Zawodowego
- doświadczenia w pracy na magazynie i serwisie
- szerokiej znajomości sprzętu elektrotechnicznego
- zmysłu technicznego
- znajomości budowy oraz zasad działania urządzeń z zakresu RTV AGD   oraz elektronarzędzi

Pracownicy  działu zamówień oraz pracownicy biurowi odnajdą  u nas ciekawą przestrzeń w której dobre pomysły i kreatywność są  szczególnie promowane i doceniane. Przestrzeń którą można samemu kreować i tworzyć głównie za sprawą tego że nie narzucamy naszym pracownikom ram działania. Prężnie się rozwijamy w wciąż odkrywamy „nowe lądy”. Praca w młodym ambitnym zespole oraz współpraca kontrahentami z całej europy to tylko kilka z wielu atutów jakie mamy.

Jeżeli szukasz ciekawej pracy w której nie jest nudno to ta oferta jest dla Ciebie. Poszukujemy ludzi z doświadczeniem w branży handlu internetowego. Oferujemy prace w młodym mocno ukierunkowanym na sprzedaż zespole który może pochwalić się kontem posiadającym 20000 komentarzy i znającym zagadnienie handlu  w sieci  jak nikt. U nas ciężko się nudzić. Nasz branża jest jedyna swoim rodzaju. Nie mamy stałego asortymentu. Nie wystawiamy ofert  metodą KOPIUJ-WKLEJ. Wśród naszych produktów znajdują się najnowsze nowinki techniczne z dziedziny elektronarzędzi i sprzętu warsztatowo-budowlanego. Zajmujemy się również sprzedażą największych hitów z dziedziny zabawek dla dzieci co sprawia że  w naszej pracy zwykle „zabawa” to konieczność. Produkty które wystawiamy rzadko się powtarzają a więc do każdego sprzedawanego produktu konieczne jest indywidualne podejście. Daje to możliwość nauczenia się za każdym razem czegoś nowego i zdobycia BEZCENNEGO w branży handlowej doświadczenia.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku  należą:

kompleksowa obsługa procesu sprzedaży czyli:
- identyfikacja towaru
- wycena
- wykonanie zdjęć i opisu
- wystawienie oraz dbanie o aukcje w trakcie jej przebiegu
- finalizacja transakcji
- raportowanie

Od osób zatrudnionych na wspomnianym stanowisku oczekujemy:

- motywacji do pracy w handlu i determinacji w działaniu
- kilkuletniego doświadczenia w handlu internetowym
- minimum 300 komentarzy na Allegro-proszę wpisać w CV liczbę (posiadanych aktualnie komentarzy)
- ogólnej wiedzy elektrotechnicznej oraz informatycznej
- zmysłu technicznego

Jeżeli masz dość monotonii i poszukujesz ciekawej pracy gdzie wciąż coś się dzieje. Wśród naszych produktów znajdują się najnowsze nowinki techniczne z dziedziny elektronarzędzi i sprzętu warsztatowo - budowlanego. Zajmujemy się również sprzedażą największych hitów  z dziedziny zabawek dla dzieci. Jeżeli chcesz stać się specjalistą w branży to jesteśmy pracodawcą dla Ciebie. Proponujemy stabilną dobrze płatną pracę z wysokimi premiami od sprzedaży  w dynamicznym, młodym zespole który zna się na handlu jak nikt.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- doradztwo i obsługa klienta
- aktywna sprzedaż towaru
- dozór sali sprzedażowej
- okazjonalne frontowanie towaru

Wymagania:

Od osób zatrudnionych na wspomnianym stanowisku oczekujemy:

- motywacji do pracy w handlu i determinacji w działaniu
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności perswazji
- ogólnej wiedzy elektrotechnicznej oraz informatycznej
- zmysłu technicznego
- minimum 2 lat doświadczenie w handlu towarem typu elektro
lub RTV/AGD.

Nie zwlekaj napisz do nas

PRACA HR
praca@ehg.net.pl